Антонінська дитячо-юнацька спортивна школа

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ У АНТОНІНСЬКІЙ ГРОМАДІ

З метою залучення молоді до систематичних занять фізичними вправами, формування у них лідерських якостей через спорт, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів у закладах освіти Антонінської СТГ  в період з 23 жовтня по 16 листопада 2023 року проведено Шкільні ігри в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» згідно Регламенту. Під час реалізації проєкту було організовано та проведено 33 фізкультурно-оздоровчих заходи з більш як 10-ти видів спорту: баскетбол 3*3, спортивні руханки на свіжому повітрі, Cool Games, доджбол, дартс, футзал, шахи, мініфутбол, стрибки у довжину, стрибки на скакалці за 30 сек., спортивні естафети «Спорт єднає друзів», настільний теніс, корфбол, бадмінтон, шашки, волейбол, спортивний флешмоб. У спортивних змаганнях взяли участь 1285 здобувачі освіти з 3-4, 5-6, 7-9, 10-11 класів з семи закладів загальної середньої освіти Антонінської громади. Команди були сформовані за умовами гендерної рівності.

13:13:20 22.12.2023

Вітаємо гандболістів Антонінської ДЮСШ з перемогою у турнірі

8 грудня 2023 року команда гандболістів Антонінської ДЮСШ (тренер Загаєвський В.Л.) брали участь у Всеукраїнському турнірі з гандболу юнаків 2011 року народження і молодші, присвяченому Дню Св. Миколая. Турнір проходив у Хмельницькій ДЮСШ №1. За результатами турнірної таблиці команда Антонінської ДЮСШ здобула 3 місце.

11:13:19 08.12.2023