До відома населення

Інформація до відома населення

Увага! Конкурс!

Хмельницький обласний навчально-методичний центр психологічної служби оголосив конкурс відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1052 від 02.08.2019р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми»»

16:30 19.09.2019

Увага! Важлива інформація!

УВАГА! З 11 вересня 2019 року на території Хмельницької області будуть проводитись заходи із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин шляхом  розкидання приманок з вакциною з літаків АН-2.

15:26 11.09.2019

141 учасник АТО знайшов роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Хмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Зокрема, з початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.

14:40 19.07.2019

Стартувала оздоровча компанія 2019

Антонінська селищна рада доводить до відома громади про можливість оздоровити дітей віком від 7 до 18 років у ДПУ «Молода гвардія » та ДМЦ «Артек».

10:44 11.06.2019

Зваблення дітей у мережі - як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити”.

10:13 29.05.2019