Антонінський селищний голова

Кондратюк Наталія Анатоліївна

Кондратюк Наталія Анатоліївна народилася 24 лютого 1966 року в смт Антоніни, Красилівського району, Хмельницької області. Громадянка України.

Освіта вища. З 1985 по 1991 рік навчалася в Кам’янець-Подільському сільськогосподарському  інституті, за спеціальністю ветеринарія. Присвоєно кваліфікацію ветеринарний лікар.

Трудова діяльність з серпня 1991 по жовтень 1996 року працювала головним ветеринарним лікарем в колгоспі ім. Щорса смт Антоніни.

З жовтня 1996 по жовтень 1998 року – провідний ветеринарний лікар Антонінської дільничної лікарні ветеринарної медицини.

В жовтні місяці 1998 року призначена завідуючою Антонінської дільничної лікарні ветеринарної медицини, де працювала по 9 листопада 2010 року.

З жовтня 2010 по 2017 року голова Антонінської селищної ради. При створені об’єднаної територіальної громади у жовтні 2017 року обрана головою Антонінської об’єднаної територіальної громади. Заміжня. Не судима.