Звітний концерт молодшої вокальної групи «Краплинки» Антонінської дитячої музичної школи

Дата: 19.02.2018 07:38

8 лютого 2018 року, в приміщені Антонінської дитячої музичної школи, відбувся звітний концерт молодшої вокальної групи «Краплинки». Маленькі артисти радували глядачів різноманітними піснями та інструментальними творами у власному виконанні. Глядачам найбільше сподобались пісні: «Телефончик», «Зник сніговик», «Подарунок для матусі» та «Буде круто». Також учні, разом зі своїми викладачами з музичного інструменту, подарували всім присутнім чудові ансамблі. Яскравою родзинкою концерту стала музична казка «Тризвуки», яку представили «Краплинки». В ній вони показали себе не лише гарними співаками, а й талановитими акторами.

Фото Катерины Григи.