Фестиваль читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!»

Дата: 07.03.2018 14:36

19 лютого 2018 року було проведено фестиваль читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської ОТГ, присвячений Шевченківським дням  на базі Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва.

У фестивалі брали участь 20 учнів 4-11 класів з усіх закладів загальної середньої освіти Антонінської селищної об’єднаної територіальної громади та Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва.

Члени журі підвели підсумки конкурсу та визначили переможців. Фестиваль5 допоміг учням продемонструвати свої здібності, журі – виявити школярів, які будуть представляти громаду на ІІІ (обласному) етапі фестивалю читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!»5.