Вітаємо учнів Антонінської дитячої музичної школи, переможців I Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної музики та традиційного мистецтва"Фольк-фест"

Дата: 26.02.2018 15:34

17 лютого 2018 року  у м.Кам'янці-Подільському відбувся I Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної музики та традиційного мистецтва"Фольк-фест".
Було представлено багато чудових колективів, які показували свою майстерність. Серед них -  вихованці Антонінської дитячої музичної школи зразковий фольклорний гурт « Родовід». Наші учні виступали не лише колективно, а й сольно, в дуетах та тріо. Поважне журі високо оцінили майстерність колективу та його солістів і як висновок – 7 призових місць. А саме:

• I місце – зразковий фольклорний гурт «Родовід» ( середня група);
  • I місце – зразковий фольклорний гурт «Родовід» ( старша група);
  •  I місце – дует у складі Венглюк Наталії та Підберезної Тетяни;
  • I місце – тріо у складі Підберезної Тетяни, Гудзенко Аліни та Наконечної Аліни;
  •  Iмісце – Венглюк Наталія;
  •  II місце – дует у складі Рабченюк Дарини та Сивець Ірини;
  • II місце – Наконечна Аліна.

Також подяками були нагороджені викладач колективу – Пдіберезна Тетяна Володимирівна та концертмейстр – Бартошук Віктор Васильович.