Дата: 03.04.2018 09:17

22 березня працівники державної служби з надзвичайних ситуацій відвідали Антонінську ЗОШ І-ІІІ ст.

Після третього уроку був відпрацьований план евакуації учнів та працівників школи на випадок виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації.

Далі працівники ДНСС ознайомили присутніх з пожежним обладнанням. Учні одягали пожежні костюми, каски.

Рятувальна команда дуже цікаво, доступно та кваліфіковано провела роз’яснювальну роботу з учнями, нагадала школярам правила безпечної поведінки в побуті, а також особливу увагу звернули на безпечне поводження з вогнем.

Ця зустріч сприяла виробленню в учнів навичок і умінь грамотно й чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя та здоров’я.