Команда Антонінського БТДЮ на обласних змаганнях з повітряних зміїв

Дата: 24.04.2018 11:40

18 квітня 2018 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласні відкриті змагання з повітряних зміїв.  Основна мета змагань – залучити дітей до виготовлення повітряних зміїв, розвивати конструкторські здібності, виховувати точність, творчий підхід до праці.

Змагання творчих та небайдужих до неба і краси польоту зібрало 17 команд (63 учасники).

Перед запуском повітряних зміїв судді здійснили їх технічний огляд. Враховувався дизайн, оригінальність та складність конструкції, якість розфарбування та майстерність. Учасники змагались за особисту та командну першість в різних класах моделей. Кожен учасник намагався виготовити оригінального, незвичайного, а головне слухняного змія.