Педагогічні читання

Дата: 25.04.2018 15:30

21 березня 2018 року серед педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ були проведенні педагогічні читання «Творча спадщина великого педагога в умовах Нової української школи» до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського на базі Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва.

Мета проведення педагогічних читань – вшанувати пам'яті великого педагога В.О.Сухомлинського, підвищити кваліфікацію та рівень саморозвитку, поділитися досвідом та враженнями використання у своїй діяльності педагогічних надбань В.О.Сухомлинського, краще познайомитися зі своїми колегами.

У педагогічних читаннях взяли участь 14 вчителів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ, які впроваджують в практику своєї роботи  педагогічну спадщину В.О.Сухомлинського.