Дата: 03.05.2018 08:51

18-19 березня 2018 року в Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І. Заремби пройшов ІІ Регіональний конкурс виконавців на оркестрових духових та ударних інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Сурми над Бугом». Лещинський Любомир, учень 3 класу Антонінської дитячої музичної школи, по класу «труби» (викладач Колодзінський О.Б.), став учасником конкурсу та був нагороджений дипломом. Бажаємо йому і надалі відточувати свою виконавську  майстерність та досягати нових вершин!