Учениця Антонінської дитячої музичної школи Коза Юлія стала дипломантом Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах».

Дата: 03.05.2018 09:20

19-21 квітня 2018 року в м. Вінниця, під патронатом Марини Порошенко, пройшов ІІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами. Учениця Антонінської дитячої музичної школи, Коза Юлія, взяла участь у фестивалі та була нагороджена дипломом, цінним подарунком, грошовою премією та путівкою в санаторій «Поділля» в м. Хмільник. Всім учасникам було організовано безкоштовний проїзд, проживання та харчування. Також разом з дітьми працювала команда професійних гримерів, викладачів по вокалу, костюмерів та помічників. Після обов’язкової конкурсної програми всі учасники мали змогу відвідати музей наук та побувати на відкритті фонтанів. Дякуємо організаторам фестивалю за цікаві знайомства, чудову організацію та шквал позитивних емоцій!