Будівництво зовнішньої мережі водопостачання в селі Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області

Дата: 11.05.2018 11:15

На кінець в селі Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області розпочалися капітальні роботи по будівництві зовнішньої мережі водопостачання села для забезпечення господарсько-побутових потреб населення, підрядником яких є Яненко Леонід Володимирович.

Забезпечення населення питною водою являється прерогативою задачею державної урядової програми "Питна вода України", а тому і були виділенні кошти обласним бюджетом для виконання даних робіт в сумі 1210,237 грн. Протяжність водогону 5,717 км.

По даному питанню було проведено схід села, за підсумками якого слід відзначити, що 65 жителів виявили бажання підвести воду до своїх дворогосподарств.