Повернулись з перемогою!

Дата: 14.05.2018 14:34

12 травня 2018 року у місті Хмельницькому відбулась відкрита першість ДЮСШ №1 з гандболу серед юнаків 2001-2002 року народження та молодших, присвячена Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У змаганнях взяли участь команди з міст Кам’янця-Подільського, Волочиська, Хмельницького та селища Антоніни.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Переможцями стала команда юнаків Антонінської ДЮСШ (тренер Загаєвський В.Л.), яка отримала кубок та медалі.

Дякуємо відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради та Першому національному аграрному кооперативу (с. Антоніни) за надану матеріальну допомогу.

Вітаю переможців змагань та бажаю усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!