Вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом у Другій Світовій війні

Дата: 11.05.2018 14:49

У ці травневі свята в усіх селах Антонінської громади пройшли урочисті заходи щодо вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом у Другій Світовій війні. Традиційно відбулися мітинги-реквієми «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» біля пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам, покладання квітів та вінків до меморіалів, могил Невідомого солдата, концертні програми «Збережемо пам'ять про подвиг земляків», панихиди за загиблими.

Зі словами глибокої вдячності зверталися до ветеранів та усієї громади Голова селищної ради Кондратюк Н.А., депутат районної ради Дубенюк М.С., голова ради ветеранів Свиридецький В.О, жителька селища Лаган Т.Г. та діти.

Найбільше серце обливається кров’ю за сотні дочок і синів, які гинуть і зараз від куль на Сході країни. Воїнів світла та добра, які відстоюють наше чисте, мирне небо сьогодні відзначила грамотами голова селищної ради Кондратюк Н.А.

Організаторами даних заходів були працівники закладів освіти, культури громади та їх вихованці.Фото без опису