Заходи з нагоди відзначення 60-річчя від дня народження місцевої поетеси Катерини Куян.

Дата: 13.05.2018 14:59

11 травня відбулися заходи з нагоди відзначення 60-річчя від дня народження місцевої поетеси Катерини Куян. Поетичні читання, присвячені пам’яті Катерини Куян, проводяться вже не вперше, але цього річ вони особливі, ажде 14  травня  2018 року їй би виповнилось  60 років.  З цього приводу було розроблено низку  заходів для вшанування світлої пам’яті Катерини  Куян, а саме: панихида у с. Ключівка, покладання квітів до могили К.Куян, Куянівські читання «Своє життя сплела у рядках» на базі Антонінського Будинку культури.

На заходах були присутні  мама  Катерини  Куян  Ганна Куян,   син  поетеси  Олександр  Васильович  Дерев’яга, секретар  виконавчого  комітету  Антонінської  селищної  ради  Олійник  Тетяна  Степанівна, заступник  директора  обласної  наукової  бібліотеки  ім. М. Островського  Маковська  Валентина  Володимирівна, редактор  газети  «Красилівський  вісник»  Масловська  Ніна  Георгіївна, поет  Володимир  Григорович  Олійник, вчитель  Катерини  Куян  Фещук  Андрій  Дмитрович  та  її  однокласниці  Антонюк  Аніта  і  Гоц  Надія, учасники  літературного  конкурсу  на  здобуття  премії  ім. Катерини  Куян, учні, бібліотечні та клубні працівники Антонінської ОТГ.

Усі учасники поетичних читань мали змогу поринути в чарівний мелодійний світ її поезії, у виконанні учнів Великоорлинської ЗОШ,  також прозвучали композиції автора музики творів К.Куян, викладача  Антонінської  дитячої музичної  школи  Катерини  Олександрівни  Кондратюк. Розповідями про свої дитячі роки з мамою поділився син поетеси, послухали спогади вчителя Фещука Андрія  Дмитровича, до виступу запрошували заступника директора обласної  наукової  бібліотеки імені Миколи Островського Маковську Валентину Володимирівну, а також лауреатів премії Катерини Куян.

Під час заходу відбулося вручення премії імені Катерини Куян, секретарем  виконавчого  комітету  Антонінської  селищної  ради  Олійник  Т.С. для Юрчук Валентини, Зібер Алли та Гнашук Ольги, за підтримки директора «Фортуна-Агро Д» Оцалюка А.В.