Обласний турнір з гандболу серед хлопців пам’яті директора Антонінської ДЮСШ Л.П. Данилюка.

Дата: 21.05.2018 15:12

19 травня у Антонінській громаді на базі Антонінської ДЮСШ відбувся обласний турнір з гандболу серед хлопців пам’яті директора Антонінської ДЮСШ Л.П. Данилюка.

Гравці команди, як завжди, продемонстрували високий клас майстерності, злагодженості, чудового розуміння гри, відміну фізичну підготовку i непорушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженим успіхом.

Приємно зазначити, визначні досягнення сприяють популяризації фізичної культури i спорту серед учнів й примноженню лав шанувальників спорту.

Вітаємо гравців i тренерів гандбольної команди ДЮСШ Антонінської ОТГ із завоюванням першого місця. Бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, подальших успіхів та нових перемог.