Міжнародний день захисту дітей

Дата: 04.06.2018 15:17

Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для самих дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їхнього захисту. З цього приводу у нашому селищі 1 червня 2018 року були проведені різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, і звісно ж, за їхньої участі. Протягом дня проводилися малюнок на асфальті, запуск повітряних зміїв, виставка дитячих робіт гуртків Антонінського Будинку творчості, концертна програма, відбувся турнір з футболу між командами закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. Діти брали участь у спортивних змаганнях та естафетах, за які отримали грамоти, подарунки і солодкі призи.

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. А тому закликаємо усіх кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце.