Будівництво зовнішніх мереж водопостачання на території Антонінської селищної ради.

Дата: 03.08.2018 08:34

На кінець в селі Великі Орлинці Красилівського району Хмельницької області розпочалися капітальні роботи по будівництві зовнішньої мережі водопостачання села для забезпечення господарсько-побутових потреб населення.
          Більшу частину коштів було передбачено державною субвенцією, а саме 1276,373 тис. грн., решта коштів передбачені місцевим бюджетом. Загальна протяжність водопроводу 6703 м.

Також найближчим часом розпочнеться будівництво зовнішніх мереж водопроводу с. Зелена Красилівського району Хмельницької області, передбачена сума з державної субвенції у сумі 977,171 тис. грн., решта коштів передбачені місцевим бюджетом. Загальна протяжність водопроводу 4765 м.