“Створення туристично-рекреаційної зони “Сквер Потоцьких” у смт Антоніни Красилівського району”

Дата: 07.09.2018 13:46

Кабінет Міністрів України в затвердив розподіл бюджетних коштів за проектами регіонального розвитку, який реалізується у 2018 році за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України, що пройшли конкурсний відбір. Про це зазначено у розпоряджені КМУ від 22 серпня №569.

Під операційну ціль 2.2. Розвиток та відновлення туристично-відпочинкового потенціалу область реалізуватиме цікавий проект "Створення туристично-рекрааційної зони "Сквер Потоцьких" у смт Антоніни Красилівського району Хмельницької області", рекламна компанія, проведення культурних заходів, створення нової рекреаційної зони, розвиток туристичних локацій, ремонтно-реставраційні роботи.

Тому для створення туристично-рекреаційної зони “Сквер Потоцьких” у смт Антоніни Красилівського району було виділено кошти в сумі 3 млн. грн.Фото без опису