Відкриття ФАП в селі Терешки

Дата: 01.10.2018 16:05

Медпункт села Терешки знаходився в пристосованому приміщенні сільської хати, яка була збудована в 1950 р. На початку 90-х років медпункт став потребувати нового приміщення. Під час одного з візитів в село Терешки народний депутат України від 189 виборчого округу політичної партії «За конкретні справи» Андрій Васильович Шинькович звернув увагу на проблему Терешківського фельдшерського пункту та пообіцяв зробити усе можливе. І слова не розійшлись з ділом.

23 серпня 2018 року на території Терешківського старостинського округу № 6 відбулося урочисте відкриття фельдшерського пункту. На святі були присутні громада села, помічник народного депутата України 189 виборчого округу політичної партії «За конкретні справи» А. Шиньковича  – І. Ярмоленко , заступник голови Красилівської районної ради – М. Білик, голова Антонінської селищної ради – Н. Кондратюк, головний лікар Красилівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – О. Ватажук.

З нагоди  відкриття нового приміщення ФАПу народним депутатом України від 189 виборчого округу політичної партії «За конкретні справи» А. Шиньковичом було подаровано  холодильник для зберігання медичних препаратів.

Відтепер завдяки своєчасній  підтримці народного депутата України Андрія Васильовича Шиньковича ФАП функціонує та надає якісну медичну допомогу.