Велопробіг центральними вулицями Антонін

Дата: 18.10.2018 11:37

Учасниками велопробігу стали учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ

20 вересня, у смт Антоніни вперше відбувся велопробіг у рамках  Олімпійського тижня, а також присвячений 370-й річниці Пилявецької битви та Дню Європейської мобільності. Велоспільнота цього дня об 11.00 з кожного закладу загальної середньої освіти на чолі із вчителями фізкультури, педагогами-організаторами, медсестрами та вихователями зібралася у центрі селища біля західної брами смт Антоніни.

Близько півсотні учасників проїхались центральними вулицями селища.

Серед головних цілей заходу - популяризувати здоровий спосіб життя, велоспорт, масове залучення дітей до регулярних занять фізичної культури та спортом, формування здорового способу життя.

Після велопробігу вулицями селища у супроводі патрульної поліції на учасників очікували смачна гаряча юшка та куліш у парковому масиві.

Організатори заходу висловлюють щиру вдячність за надану неодноразову допомогу в організації заходів Медвідь Р., Булківському А., а також усім, хто долучився до проведення велопробігу та доклав максимум зусиль для змістовного, різнопланового та цікавого дозвілля наших дітей!