Святкування 100-річчя Незалежності Польщі

Дата: 19.10.2018 13:17

В рамках проекту « Абетка польського класу» учні м. Хмельницького та м. Красилова виграли гранти по 900 злотих; ці кошти вони витратили на святкування 100-річчя Незалежності Польщі.

Учні Хмельницького Технічного багатопрофільного ліцею ім. А. Мазура завітали у Красилівський НВК « Гімназія та ЗОШ І-ІІІ ст. №5», де привітали польську громаду.

Далі пройшли стежками польсько-культурної спадщини, відвідали «Музей Потоцький» в Антонінах та памятник « Січневим Повстанцям» у селі Велика Салиха. Біля памятника учні разом з вчителями, директором Красилівського НВК Юрієм Габельчуком та головою польської організації м. Красилова Русланом Гарником посадили туї та квіти. Діти розповіли про битву польсько-українського загону Ружицького з царським військом, майстерно володіючи польською мовою.