Дата: 30.10.2018 14:28

Розпочинаютьcя будівельні роботи по проекту: «Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу с. Терешки, Красилівського району, Хмельницької області.». Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 10 вересня 2018 р. складає – 1490,990 тис.грн., у тому числі: будівельні роботи – 1105,150 тис. грн.; інші витрати – 385,840 тис. грн.. Сесією обласної ради для будівництва водогону було виділено кошти в сумі 1391,804 тис. грн. та з місцевого бюджету в сумі 99,186 тис. грн..  В результаті виконаних робіт загальною протяжністю 6253 м., буде підключено 97 домогосподарств жителів села Терешки, Терешківський ліцей, ЗДО «Сонечко» та новостворений ФАП.