Семінар вчителів початкових класів в Антонінському ліцеї

Дата: 22.11.2018 08:28

13 листопада 2018 року на базі Антонінського ліцею  відбувся семінар-практикум-пошук «Переорієнтація акцентів освітньої діяльності у світлі Концепції Нової української школи»  для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ. У роботі семінару взяла участь Куян Н.А., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради.  Директор ліцею Кузнецова Г.Є. та заступник директора з навчально-виховної роботи Синюк В.А. презентували роботу закладу освіти на сучасному етапі.  Учасники семінару у практичній частині переглянули  ранкову зустріч. «Театр. Які бувають театри» у  1-А класі. (Прокопчук В.П.), фрагменти уроку української мови «Відмінювання іменників» у 4 класі (Голотребчук Т.Л.), інтегрованого уроку математики та основ здоров’я «Здорове харчування. Вітаміни» у 3 класі (Шевчук О.П.), уроку позакласного читання «Роль книги у моєму житті» у 2 класі (Синюк Л.А). Керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів Стратенюк С.С. провела майстер-клас «Гармонія інтелекту та здоров’я», де звернула увагу присутніх на використанні в освітньому процесі піскотерапії, кольоротерапії, піснезнайки.  Вчителі початкових класів закладів освіти Антонінської ОТГ взяли участь у воркшопі «Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя НУШ», що провела методист  відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. У підсумковій частині семінару відбувся методичний полілог «Як переорієнтувати акценти освітньої діяльності у світлі Концепції Нової української школи?