Семінар працівників закладів дошкільної освіти у ЗДО «Ромашка»

Дата: 05.12.2018 15:47

4 грудня ЗДО «Ромашка» смт Антоніни гостинно відчинив двері для вихователів та завідуючих закладів дошкільної освіти Антонінської ОТГ. У цей день відбувся семінар-практикум на тему «Формування національно-патріотичного світогляду вихованців закладу дошкільної освіти».  Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. у своєму виступі звернула увагу присутніх на організацію патріотичного виховання у закладі дошкільної освіти,  на нормативно-правову базу з даного питання, на принципи, завдання, напрями та форми роботи з національно-патріотичного виховання в закладі дошкільної освіти. У практичній частині семінару було переглянуто заняття з художньо-продуктивної діяльності у старшій групі на тему «Українська витинанка» і заняття з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування у середній групі на тему «Сорочка-вишиванка». Завідувач ЗДО «Ромашка» Поліщук Олена Миколаївна провела з педагогічними працівниками закладів дошкільної освіти тренінгові заняття на тему «Національно-патріотичне виховання дошкільників».   Також кожен педагог отримав добірку методичних матеріалів з даного питання для подальшого впровадження в практику роботи.