Майстер-клас вчителів історії

Дата: 05.12.2018 15:55

5 грудня 2018 року в Антонінському ліцеї відбувся майстер-клас вчителя історії вищої кваліфікаційної категорії , старшого вчителя Рабченюк Валентини Михайлівни на тему «Саморозвиток особистості як шлях до створення успішної, конкурентоздатної, компетентної людини в процесі вивчення суспільних наук». Учасниками майстер-класу стали вчителі історії закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. Валентина Михайлівна поділилася з колегами своїм досвідом роботи з означеної проблеми, показала фрагмент уроку  узагальнення знань у 8 класі з теми «Становлення козацтва», фрагмент уроку у 5-Б класі на тему «Критичне ставлення до джерельних відомостей. Без минулого немає майбутнього». Також Рабченюк В.М. провела майстерку «Створення інтелект-карти «Козацтво – явище єдине у світовій історії».  Закінчився майстер-клас методичним полілогом «Історична освіта – важливий фактор формування ключових компетентностей для життя».