Семінар вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Дата: 12.12.2018 10:27

7 грудня 2018 року Терешківський ліцей приймав у себе вчителів суспільно-гуманітарного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. У цей день відбувся семінар-практикум на тему «Формування національно свідомої, духовно багатої особистості через організацію навчання на засадах компетентнісних особистісно орієнтованих підходів». Після візитки ліцею  методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. у своєму виступі звернула увагу присутніх на реалізацію наскрізних ліній у процесі вивчення української мови та літератури.  Теоретичний блок семінару був продовжений воркшопом «Сучасні методи та прийоми на уроках української мови та літератури», який провела заступник директора з навчально-виховної роботи Жарчинська Л.М. У практичній частині семінару було переглянуто уроки з української літератури у 7 та 10 класах (вчителі Антощук Л.В., Марчишина А.О.) Також вчителі закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ взяли участь у практичному занятті, де під керівництвом Антощук Л.В. створювали лепбуки на теми «Іменник» та «Дієслово».  Герасимчук В.І. провела теж практичне заняття, на якому ознайомила присутніх з методом сторрітелінгу.  Також кожен педагог отримав добірку методичних матеріалів про сучасні методи та прийоми роботи для подальшого впровадження в практику.