Свято колядок та щедрівок

Дата: 13.01.2019 14:44

7 січня весь православний світ відзначає велике церковне свято – Різдво Христове. В Україні це свято має багату історію з унікальними звичаями та символами. Гарною традицією віншувати народження Ісуса Христа та співати різдвяні колядки є і в Антонінській ОТГ, тож 10 січня біля Антонінського БК  відбулось свято колядок та щедрівок. Концертна програма розпочалася з привітання о. Сергія, настоятеля храму Свм. Параскеви. Активну участь у святі взяли вчительський колектив Антонінської дитячої музичної школи, зразковий колектив «Родовід» та молоді таланти Антонінського будинку культури.

Всі присутні разом співали колядки, пригощались смачними пирогами та солодощами.

Святкування вдалось. Воно було щедрим на посмішки, добрі слова та побажання в цей благословенний святковий день.