Вручення посвідчення та нагрудного знака до почесного звання України «Мати -героїня»

Дата: 16.01.2019 09:38

Відповідно до Указу Президента України від 07.12.2018 №416/2018  за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» багатодітній матері Тимощук Еммі Романівні, яка народила та виховала до восьмирічного віку п’ятьох дітей.

З цієї нагоди, 15 січня 2018 року у приміщенні  Антонінського Будинку творчості відбулося урочисте вручення посвідчення та нагрудного знаку до почесного звання України «Мати-героїня».

Представники влади привітали багатодітну матір з присвоєнням почесного звання та побажали  міцного здоров’я, довгих років життя,усіляких гараздів та сімейного благополуччя.