Вітаємо команду Антонінської ДЮСШ – переможців відкритого чемпіонату міста Хмельницького з гандболу серед юнаків!

Дата: 24.01.2019 08:34

18-19 січня 2019 року відбувся відкритий чемпіонат міста Хмельницького з гандболу серед юнаків, присвячений Дню Соборності України.

У чемпіонаті взяли участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Волочиська, Хмельницького, Чорноморська (Одеська обл..) та смт. Антоніни (тренер Загаєвський В.Л.). Змагання проводилися за двома віковими групами – 2006 та 2007 року народження.

Команди Антонінської ДЮСШ здобули кубок та грамоти за зайняте І місце серед юнаків 2006 року народження та ІІІ місце  – серед юнаків 2007 року народження.

Кращим гравцем визнано Каліту Дениса, якому було вручено подарунок. Також відзначили Гордилюка Дениса та Венглюка Андрія.