Захід в честь вшанування воїнів - афганців

Дата: 18.02.2019 13:11

15 лютого 2019 року в приміщенні Антонінського будинку творчості відбувся захід в честь вшанування воїнів - афганців Антонінської ОТГ “Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану ” з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Із привітальною програмою для воїнів - афганців виступили працівники закладів культури Антонінської селищної ради.

Секретар виконавчого комітету Олійник Т.С. привітала воїнів теплими словами і подарунками.

Гості та присутні на святі хвилиною мовчання пом`янули загиблих воїнів, тих, хто поліг у афганських ущелинах, і вшанували тих наших земляків, яким пощастило повернутися до рідного дому.

Про ці страшні та незабутні дні війни поділився спогадами воїн-афганець  Мартинюк В’ячеслав Олександрович.