Вітаємо учнів образотоворчого та декоративно-прикладного мистецтва з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої…»

Дата: 22.02.2019 13:29

7 лютого 2019 року учні образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Антонінської дитячої музичної школи відвідали виставку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої…» в Хмельницькому обласному науково - методичному центрі культури і мистецтв. Ляшук Антоніна (викладач – Шмайлюк А.В.), Шмайлюк Яна (викладач – Шмайлюк А.В.), Риндюк Тетяна (викладач – Боцюн О.В.), Шумовецький Єгор (викладач – Боцюн О.В.) були нагороджені грамотами за досягнуті успіхи у навчанні, високу художню майстерність. Вітаємо учнів та викладачів з гарним результатом та бажаємо їм творчого натхнення та подальших перемог.