Вітаємо з перемогами викладачів та учнів Антонінської дитячої музичної школи в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина»

Дата: 22.02.2019 13:43

14 лютого 2019 року в м. Хмельницькому відбувся обласний героїко-патріотичний фестиваль-конкурс «Червона калина». Учні та викладачі Антонінської дитячої музичної школи також взяли у ньому участь. В результаті, Венглюк Наталія (викладач – Підберезна Т.В.) зайняла ІІ місце, старша  група зразкового фольклорного гурту «Родовід» (викладач – Підберезна Т.В.) та вокальний дует «Anima» (керівник  - Войнаровський В.В.) - ІІІ місце, Коза Юлія та вокальна група викладачів були нагороджені дипломами  учасників. Дякуємо учням та викладачам, що змогли достойно виступити та здобути перемогу серед такої великої кількості учасників, а організаторам фестивалю-конкурсу  - за таке чудове дійство.