Семінар-практикум у Великосалиській гімназії

Дата: 04.03.2019 15:18

15 лютого 2019 року Великосалиська гімназія гостинно зустрічала вчителів суспільно-гуманітарного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. У цей день відбувся семінар-практикум на тему «Формування предметних та життєвих компетентностей на уроках суспільно-гуманітарного циклу». Після презентації закладу освіти, який зробила директор  Олійник І.А., методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. у своєму виступі звернула увагу присутніх на формування предметних та життєвих компетентностей у процесі вивчення зарубіжної літератури та іноземної мови. У практичній частині семінару було переглянуто уроки із зарубіжної літератури у 5 класі (вчитель Захарчук О.А.) та англійської мови у 2 класі (вчитель Тимчук О.О.). Також вчителі закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ побували на виховному заході «Стрітення» (Іщук Н.В.) та взяли участь у майстер-класі із виготовлення паперового жайворонка під керівництвом Вознюк І.С. Творчу майстерню «Інноваційний інструментарій сучасного вчителя-філолога» провів керівник методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ Синюк В.А. Закінчився семінар-практикум круглим столом за темою семінару.