Семінар вчителів початкових класів

Дата: 04.03.2019 15:20

26 лютого 2019 року на базі Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст.  відбувся семінар-практикум «Використання інтерактивних технологій навчання молодших школярів як шлях до їх успішної пізнавальної діяльності»  для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ. В організаційній частині семінару відбулася презентація закладу освіти, яку підготували учні разом з педагогом-організатором Кравчук М.Я. Методист  відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. ознайомила присутніх із особливостями розвитку сучасних дітей, надала методичні рекомендації щодо конкурсного відбору підручників для 2 класу.  Учасники семінару у практичній частині переглянули  уроки  з предмету «Я досліджую світ» у 1 класі (Українець А.О.), «Літературне читання» у 2 класі (Скоропадська С.С.), англійської мови у 3 класі (Мусатюк М.О.). Луцюк О.В. і Богуславська Н.О. разом з учнями початкових класів підготували свято до Міжнародного дня рідної мови «Квітни, мово солов’їна». У підсумковій частині семінару вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ обмінялися досвідом роботи в світлі впровадження Концепції «Нова українська школа».