Надання соціально-побутових послуг людям похилого віку, одиноким та інвалідам

Дата: 06.03.2019 08:33

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 20.03.2013 року №175, керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення занятості безробітних громадян для виконання робіт, що задовольняють суспільні потреби громадян виконавчий комітет селищної ради спільно з центром зайнятості вирішили визначити видами тимчасових робіт на території Антонінської ОТГ, які мають суспільно-корисну спрямованість і відповідають потребам громади надання соціально-побутових послуг людям похилого віку, одиноким та інвалідам. Вже незабаром 6 соціальних робітників, які перебували на обліку в центрі зайнятості надаватимуть соціально-побутові послуги одиноким громадянам в Антонінській територіальній громаді. Фінансування організації надання таких послуг до яких залучаються безробітні працівники здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. І хоча надання вищезазначених послуг носить тимчасовий характер, трудові договори укладатимуться на строк, що сумарно протягом року не можуть перевищувати 180 календарних днів, це дасть додатковий час і можливість відшукати резерви для подальшого функціонування відділення надання соціальних послуг для людей похилого віку, одиноких та інвалідів.