Конкурс читців-гумористів «Веселинка»

Дата: 29.03.2019 10:04

Сміх – це ліки від усіх недуг. Він додає людям настрою, допомагає в житті побачити більше світлого, радісного, стати добрішими. Світ сміху – це особливий світ. Саме у такий особливий світ завітали учасники та глядачі «Веселинки».

20 березня 2019 року було проведено I етап фестивалю читців-гумористів    «Веселинка»  закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської ОТГ на базі Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва.

В І етапі фестивалю брали участь учні молодшої (9-12 років) та старшої (13-17 років) вікових категорій із Антонінського та Терешківського ліцеїв, Криворудківської гімназії, Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва.

За рішенням членів журі визнано переможцями та вирішено нагородити

дипломами І ступеня:

Олексюка Максима, здобувача освіти Терешківського ліцею (керівник Ящук О.В.);

у молодшій віковій категорії:

Скопюка Владислава, здобувача освіти Антонінського ліцею (керівник Скопюк С.А.)

дипломами ІI ступеня:

у старшій віковій категорії:

Матковського Дмитра, здобувача освіти Терешківського ліцею (керівник Ящук О.В.);

Кропольницького Дмитра, здобувача освіти Криворудківської гімназії (керівник Стаднік Л.М. );

у молодшій віковій категорії:

Шевчук Діану, вихованку Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Кравець Н.М.);

Няньчура Мирослава, здобувача освіти Антонінського ліцею (керівник Шевчук О.П.)

дипломами ІII ступеня:

у старшій віковій категорії:

Корчинського Дмитра, Загороднюка Валентина, Кондратюк Наталію, здобувачів освіти Антонінського ліцею (керівник Молодницька Л.П.)

не присуджувалось.