Засідання Ради регіонального розвитку Красилівського району

Дата: 13.03.2019 10:19

12 березня 2019 року в сесійній залі адмінбудинку районної ради, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, відбулось засідання Ради регіонального розвитку Красилівського району, співголовами якої є голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Ніла Островська.

Розпочалось засідання зверненням до присутніх у залі представників місцевих громад, підприємств та організацій, громадськості району Склонного Д. В., який озвучив порядок денний засідання та мету зібрання – затвердження перспективного плану розвитку нашого краю на найближчі три роки. Дмитро Васильович презентував присутнім перспективний план розвитку на 2019-2021 роки в такій важливій галузі як житлово-комунальне господарство (будівництво водогонів, ремонт доріг, освітлення населених пунктів району).

Головний лікар КНП «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» ознайомив присутніх з проектами, які планується реалізувати в галузі охорони здоров’я. (Докладний план можна переглянути ).

Плани розвитку в галузі освіти презентувала головний спеціаліст управління освіти райдержадміністрації Наталія Свистун, які переглянути можна.

Міський голова Ніла Островська презентувала планіи розвитку Красилівської ОТГ. (Переглянути плани розвитку Красилівської ОТГ можна ).

Представники Антонінської ОТГ озвучили здобутки своєї громади за попередній рік та презентували плани розвитку на 2019-2021 роки, які можна переглянути.