Семінар керівників клубних закладів за участі методистів Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Дата: 27.03.2019 15:24

27 березня 2019 р. на базі Антонінського БТДЮ відбувся семінар керівників клубних закладів Антонінської ОТГ за участі методистів Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва В.Б.Петрової та О.В.Пиріжок на тему «Актуальні питання діяльності клубних закладів культури в умовах децентралізації». Керівники клубних закладів мали можливість поспілкуватися та поставити більш конкретні питання стосовно діяльності закладів. В свою чергу методисти ХОНМЦКіМ зупинялися на приорітетних завданнях перед клубними закладами, дали практичні поради керівникам щодо сучасних вимог по оформленню документації сільських будинків культури та клубів, організації та планування роботи.