Вітаємо Венглюк Наталію з перемогою у відкритому обласному конкурсі вокалістів!!!

Дата: 25.03.2019 20:08

23 березня 2019 року в залі Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби відбувся ІІ відкритий обласний конкурс вокалістів серед учнів мистецьких шкіл «Співоче Поділля».

У конкурсі взяли участь 39 юних співаків. Журі слухало конкурсантів за такими номінаціями: академічний, народний та естрадний спів.

Представляти Антонінську дитячу музичну школу поїхала Венглюк Наталія (народний спів, викладач – Підберезна Т.В.), що їй успішно вдалося.  Вона повернулася в стіни рідної школи з перемогою – І місце. Пишаємося тобою та бажаємо натхнення, розвитку, досягати поставлених цілей та надалі радувати нас своїм неповторним голосом!