Вітаємо учнів Антонінської дитячої музичної школи з премогами у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сузір’я Звягеля»

Дата: 12.03.2019 20:19

2 березня 2019 року в м. Новоград-Волинську пройшов Всеукраїнський  фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля». Учні Антонінської дитячої музичної школи, а саме зразковий фольклорний гурт “Родовід», Кирилова Олександра, Кондратюк Уляна та Франчук Олена також взяли участь у фестивалі. Вітаємо наших учнів та викладачів, так як вони змогли достойно представити  нашу школу та власні таланти. Підтвердженням цього є високі нагороди: зразковий фольклорний гурт «Родовід» - Гран-прі, в номінації «народний вокал»; Гудзенко Аліна – Гран-прі, в номінації «народний вокал»; дует у складі Підберезної Т.В. та Венглюк Н. – Гран-прі, в номінації «народний вокал»; Кирилова Олександра – І місце, в номінації «інструментальний жанр, фортепіано»; дует у складі Кондратюк Уляни та Франчук Олени – ІІІ місце, в номінації «інструментальний жанр, фортепіано». Бажаємо учням подальших перемог, не зупинятися на досягнутому та підкоряти нові творчі вершини.