Семінар у ЗДО «Сонечко» с.Терешки

Дата: 19.04.2019 15:36

19 квітня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти села Терешки «Сонечко» відбувся семінар-практикум для завідувачів та вихователів закладів дошкільної освіти Антонінської ОТГ на тему «Дослідницька діяльність у закладі дошкільної освіти». Завідувач ЗДО Слободенюк Катерина Іванівна  після організаційної частини презентувала свій заклад. Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. провела із педагогічними працівниками тренінгове заняття «Моделювання  освітнього середовища в ЗДО в умовах досягнення якості дошкільної освіти». Учасники семінару в практичній частині відвідали заняття з елементами дослідницької діяльності в різновіковій групі «Таємниці повітря» (вихователь Рижук Л.В.) та майстер-клас з писанкарства. Усі педагогічні працівники виготовили писанки до Великоднього свята. Закінчилась зустріч обміном думками щодо покращення якості дошкільної освіти в закладах громади.