Випуск зразкового фольклорного гурту “Родовід”

Дата: 30.05.2019 16:31

29 травня в приміщенні Антонінського ліцею відбувся звітний концерт та випуск зразкового фольклорного гурту “Родовід” (керівник Підберезна Т.В.). У залі були присутні не лише викладачі та батьки випускників, але й усі небайдужі до народного мистецтва та народної пісні зокрема. Випускників прийшли привітати молодші учасники колективу. Вони виконували пісні, які колись маленькими співали винуватці свята. Привітання линули звідусіль. Свої вітання, у вигляді відео, прислали друзі “Родоводу”  - фольклорний гурт “Живиця”, фольклорний гурт “Щедрик” та друг із Грузії – Лука.

Керівник колективу – Підберезна Тетяна Василівна підготувала для випускників незабутній подарунок – фото-мандрівку  по їхньому шкільному та музичному житті. Атмосфера свята була надзвичайно теплою, емоційною, сумною та радісною водночас.

Бажаємо нашим випускникам не звертати з обраної дороги та й надалі прославляти нашу рідну українську пісню.