Відкриття табірної зміни ДОТ “Подолянчик”

Дата: 05.07.2019 11:04

4 липня 2019 року відбулось урочисте відкриття табірної зміни ДОТ “Подолянчик”.

Із закінченням навчального року для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Отримати казкові емоції, нових друзів, різноманітні розваги на свіжому повітрі в мальовничому куточку Антонін мають можливість дітки, які відпочивають в Дитячому оздоровчому таборі “Подолянчик”.

Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року , а через участь у різноманітних конкурсах, розважальних іграх, спортивних змаганнях, екскурсіях, вечорах відпочинку та тематичних вечорах проявити себе в різноманітних напрямках.

На офіційній урочистій лінійці з нагоди відкриття табірної зміни відбулось представлення 3 загонів: “Сонечко”, ”Coca- cola” та ”Форсаж”

Із щирими словами привітань звернувся до вихованців директор табору Середюк Сергій Павлович і побажав приємного та активного відпочинку.

На завершення офіційної частини дітки підготували цікаву та веселу концертну програму.

Бажаємо діткам продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень, а також покращити своє фізичне та духовне здоров’я!