Олімпійський день в Антонінській ОТГ

Дата: 15.06.2019 09:24

З метою розвитку олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян, пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом 12 червня 2019 року  в смт Антоніни пройшов спортивно-масовий захід Олімпійський день, в якому взяли участь учні початкової та середньої шкільної ланки, вчителі та тренери закладів освіти Антонінської ОТГ, а також напередодні організовано зустріч з паралімпійцем, випускником Антонінської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тепер Антонінський ліцей) Луцишиним Дмитром. Учасники заходу з задоволенням брали участь у спортивних змаганнях, відповадали на запитання вікторини під час олімпійського уроку, проявляли силу духу, уміння та майстерність. Спортивно-масовий захід довів, що спорт – рушійна сила, яка об’єднує покоління, дарує позитивні емоції і зміцнює духовне та фізичне здоров’я.