МЕТОДОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

Дата: 27.08.2019 14:25

22 серпня відбулось засідання методичного об’єднання педагогів природничо-математичного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ під головуванням керівника методоб’єднання Чорної Олени Василівни, яка ознайомила присутніх з особливостями організації освітнього процесу з предметів природничо-математичного циклу в закладах загальної середньої освіти громади. Досвідом роботи з колегами також поділились Бєлоносова Т.О., вчитель біології Терешківського ліцею («Організація роботи з обдарованими дітьми»), Чорна О.В., вчитель математики та фізики Закриницької гімназії («Використання інформаційних технологій при вивченні фізики та математики»), Янюк В.О., вчитель інформатики Терешківського ліцею («Використання новітніх методик під час організації освітнього процесу з інформатики»).