Засідання методичного об’єднання педагогів художньо-естетичного циклу

Дата: 23.08.2019 14:04

22 серпня 2019 року на базі Антонінського ліцею відбулось засідання методичного об’єднання педагогів художньо-естетичного циклу, у роботі якого взяли участь вчителі трудового навчання, мистецтва, образотворчого мистецтва, музики закладів загальної середньої освіти громади.

Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради ознайомила присутніх із особливостями вивчення художньо-естетичних дисциплін в контексті діяльнісного підходу до навчання у 2019/2020 н.р. Крім того, обговорили інформаційні матеріали та нормативно-правову документацію.

Клюз І.О., вчитель Великосалиської гімназії розповіла колегам про застосування технології формування творчої особистості на уроках художньо-естетичного циклу.

Карвацька А.А., вчитель Антонінського ліцею поділилася досвідом роботи та організувала виставку дитячих робіт.

Зустріч була цікавою та продуктивною, усі присутні отримали інформацію, якою керуватимуться протягом навчального року.