НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ДІЇ

Дата: 29.08.2019 14:16

Минулий рік став початком старту Нової української школи, до реформи приєдналася і Антонінська громада. Відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради розроблено план заходів на 2018-2019 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Цьогоріч на НУШ із обласного бюджету  на заклади загальної середньої освіти громади виділено 249,677 тис.грн у співфінансуванні 10 % коштів селищного бюджету (24,053 тис.грн). На них було закуплено сучасні меблі для початкових класів на суму 75,574 тис.грн, навчально-дидактичні матеріали на суму 62,264 тис.грн та комп’ютерне обладнання на суму 126, 724 тис, грн. До початку нового 2019/2020 навчального року всі заклади загальної середньої освіти громади вже отримали комплекти меблів, компютерне обладнання та дидактичні матеріали. Кошти освітньої субвенції використано в повному обсязі.