РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РОБОТА НАД СТРАТЕГІЄЮ РОЗВИТКУ ОТГ

Дата: 10.10.2019 10:49

В Антонінській ОТГ розпочинається робота щодо розробки стратегії розвитку території. В зв’язку з цим 10.10.2019 р. відбулось   засідання представників апарату селищної ради, виконавчого комітету, старостатів, відділу освіти, комунального підприємства, Громадської організації «Антонінський край» та депутатського складу на чолі з головою Антонінської селищної ради.

В ході засідання вирішено створити Робочу групу з розробки Стратегії розвитку Антонінської ОТГ, а також  звернутись в  Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування, створенного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України,  щодо здійснення координування в данній роботі.

Паралельно проводиться анкетування мешканців громади. До такої кропіткої роботи приєднались школярі, які написали твори на тему: «Моя громада сьогодні та завтра».

Закликаємо всіх небайдужих мешканців нашої громади долучитись до цієї нелегкої роботи та вносити свої пропозиції! Всі міркування обов’язково будуть братись до уваги.