Робочий візит архітектора-дизайнера Вжеслава Журавського

Дата: 25.10.2019 11:16

24 жовтня заклад «Музей Потоцьких» вже вкотре відвідав Вжеслав Журавський, архітектор-дизайнер музею-замку у Ланцуті разом із колегою, знавцем історії ХХ століття.

Під час візиту у вересні 2019 року до селища Антоніни пан Вжеслав зняв мірки нових приміщень музею та обіцяв, що допоможе з оформленням документації та розташуванням експозиції. Також були зняті мірки будинку брамного гауптвахту для його проекту реконструкції.

Своє слово пан Вжеслав дотримав! Вчора, 24 жовтня, він передав усі напрацювання директорові закладу «Музей Потоцьких» Олександрі Миколів.  Серед переданих документів були:

• план перенесення нової музейної експозиції закладу «Музей Потоцьких»;
  • проект реконструкції будинку брамного гауптвахту Антонінського палацовопаркового ансамблю;
  • проект реконструкції бази пам’ятника левам в Антонінах;

Невдовзі усю експозицію буде перенесено до нового приміщення. Це дозволить закладу «Музей Потоцьких» продовжувати удосконалюватися та розвиватися, експонувати нові предмети.

Запрошуємо відвідати музей та оглянути експозицію у новому світлі!Фото без опису